Transport - Autocentrum Widok | Kraków

Transport

Firma AUTOCENTRUM WIDOK specjalizuje się w transporcie wszelkiego rodzaju pojazdów. Dzięki wyposażeniu i odpowiednio wyszkolonej kadrze pracowniczej pomożemy przewieźć bezpiecznie zarówno ciężkie maszyny budowlane, jak i pojazdy zabytkowe, kampery, czy motocykle. W naszej ofercie znajdziesz usługi z zakresu transportu międzynarodowego i krajowego. Zlecenia wykonujemy z naciskiem na maksymalne bezpieczeństwo i wysoką jakość usług na każdym etapie ich realizacji.

1Transport międzynarodowy
Ważnym filarem naszej działalności, jako firmy transportującej pojazdy, jest transport międzynarodowy. Usługi świadczymy na terenie całej Europy. Dysponujemy nowoczesną i sprawną flotą pojazdów, ponieważ wiemy, że to gwarancja szybkości wykonania zlecenia. Posiadamy wszystkie wymagane licencje i certyfikaty, a przede wszystkim doświadczenie w zakresie transportu międzynarodowego, które pozwala aby cały proces przebiegał bez problemów i w sposób, który satysfakcjonuje przede wszystkim naszych klientów.
2Transport maszyn budowlanych
Ze względu na dużą masę i nietypowe wymiary transport maszyn budowlanych jest nie lada wyzwaniem. Nasza firma dysponuje specjalistycznym urządzeniami oraz zestawami samochodowymi przystosowanymi do przewozu ładunków wielkogabarytowych, które umożliwiają przewiezienie tego typu sprzętu w wyznaczone przez zleceniodawcę miejsce.
Doświadczenie wyszkolonych kierowców i pracowników daje gwarancję, że załadunek, transport i rozładunek przebiega sprawnie i z dbałością o powierzone nam do transportu maszyny budowlane.
3Transport przyczep kempingowych
W przypadku gdy interesuje Cię transport przyczepy kempingowej na trasie krajowej lub międzynarodowej, warto zwrócić się do firmy transportowej, która się w tym specjalizuje. Profesjonalny transport przyczep kempingowych znajdziesz w ofercie naszej firmy.
Doświadczenie, które mamy w tym zakresie sprawi, że powierzona nam przyczepa dotrze pod Twój dom terminowo i bez żadnych uszkodzeń.
Specjalistyczny sprzęt do transportu tego typu pojazdów pozwala zagwarantować bezpieczeństwo, a profesjonalna kadra zapewni optymalny czas wykonania usługi.
4Transport pojazdów widłowych
Pracownicy naszej firmy są odpowiednio przeszkoleni, oraz posiadają uprawnienia i wiedzę w zakresie obsługi wózków widłowych, a przede wszystkim potrafią je transportować. Flotę środków transportu, którą dysponujemy, tworzą nowoczesne i pojemne samochody. Dzięki nim transportowane pojazdy widłowe podczas przewozu mają zapewnione pełne bezpieczeństwo. Dowieziemy na miejsce wózek, który zakupisz lub chcesz wynająć oraz pomożemy sprawnie przetransportować zepsutą maszynę do serwisu lub usuniemy ją z miejsca pracy
5Transport pojazdów zabytkowych
Bardzo dużą wagę przywiązujemy do odpowiedniego zabezpieczenia pojazdów przed uszkodzeniem w czasie transportu. Nie jest więc dla nas problemem transport pojazdów zabytkowych wszelkiego rodzaju. Dbamy o nie poprzez wykorzystanie profesjonalnych materiałów ochronnych na każdym etapie załadunku, transportu i rozładunku. Specjalistyczna wiedza potrzebna przy transporcie pojazdów zabytkowych, którą dysponują nasi pracownicy, pozwoli przewieźć cenny obiekt bezpiecznie i najszybciej jak to możliwe.
6Transport pojazdów premium
Jeżeli jesteś posiadaczem lub zakupiłeś właśnie auto luksusowe i potrzebujesz je przetransportować na terenie kraju lub poza jego granicami, zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie transportu pojazdów klasy premium. Dostarczymy je bezpiecznie tam, gdzie tego potrzebujesz, dostosowując proces transportu do rodzaju pojazdu. Dla najbardziej wymagających klientów i najcenniejszych ładunków przygotowaliśmy specjalną ofertę. Transport pojazdu zabezpieczonego przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, czy uszkodzeniami mechanicznymi, oraz z fachową obsługą przy tego rodzaju przedsięwzięciach.
7Transport motocykli
Motocykl to pojazd, który należy transportować jedynie na specjalnej przyczepie z zastosowaniem pasów i uchwytów transportowych, na lawecie dostosowanej do przewozu motocykli lub w busie posiadającym odpowiednie zabezpieczenia. Dla naszej firmy transport motocykla nie jest problemem. Posiadamy do tego celu odpowiedni osprzęt i narzędzia oraz wyszkolonych ludzi, którzy pomogą pomyślnie zrealizować to transportowe przedsięwzięcie. W dziedzinie transportu motocykli możesz nam zaufać.
Z nami Twój motocykl będzie bezpieczny.
8Transport kamperów
Zgodnie z trendami, które możemy zaobserwować na rynku, podróżowanie kamperem staje się w naszym kraju coraz bardziej popularne. Rośnie liczba osób, które kupują lub wypożyczają „dom na kółkach” w celach wypoczynkowych. Transport kampera nie jest zabiegiem prostym i nie każda firma transportowa jest w stanie temu zadaniu podołać. Autocentrum Widok wychodzi naprzeciw potrzebom klientów i rozwija się dla nich. Mamy odpowiedni sprzęt i przeszkolonych pracowników. Usługę realizujemy na trasach krajowych i międzynarodowych.
Call Now ButtonZadzwoń !