Pogotowie akumulatorowe Kraków ⚠️ Odpalanie z kabli Kraków

Pogotowie akumulatorowe Kraków

Żaden kierowca nie lubi tego momentu, gdy rozładuje się akumulator. Najgorzej, jeśli przydarzy Ci się to podczas podróży, przed ważnym wyjazdem lub rano, gdy śpieszysz się do pracy czy na uczelnię. Nie każdy ma w domu odpowiedni sprzęt i wiedzę by prawidłowo załadować akumulator. Innym razem trzeba będzie go po prostu wymienić. Nasze pogotowie akumulatorowe Kraków rozwiązuje te problemy.

Ładowanie akumulatorów, montaż, odpalanie z kabli Kraków i okolice

Nasze pogotowie akumulatorowe Kraków to:
▶️szybka pomoc w przypadku rozładowanego akumulatora,
▶️awaryjne odpalenie samochodu z kabli za pomocą profesjonalnego sprzętu rozruchowego, dostosowanego do pracy w terenie,
▶️wymiana rozładowanego akumulatora na akumulator zastępczy,
▶️usługa regeneracji i ładowania akumulatora,
▶️sprzedaż, wymiana i montaż akumulatorów, z dojazdem do klienta,
▶️dostępność usług 24/7, także w weekendy i święta,
▶️diagnostyka i serwis akumulatorów samochodowych,
▶️doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowany zespół.
Przyjeżdżamy już w ciągu kilkunastu minut. Działamy na terenie całego Krakowa i okolic. Na życzenie klienta przyjedziemy na terenie całego województw małopolskiego.

Sprzedaż akumulatorów z dowozem do klienta

Pogotowie akumulatorowe Kraków to nie tylko pomoc w nagłych sytuacjach. Prowadzimy sprzedaż akumulatorów. Dysponujemy wysokiej jakości markowymi komponentami, a te odebrać i zamontować możesz w naszym warsztacie, ale prowadzimy też sprzedaż akumulatorów z dostawą i wymianą u klienta. Pomożemy Ci z wyborem konkretnego akumulatora – takiego, który pasował będzie do Twojego auta i sprawował się bezawaryjnie przez lata. Pamiętaj, że przy odbiorze nowego akumulatora musimy odebrać od Ciebie ten zużyty – wymaga tego od nas ustawa o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz opłacie produktowej i depozytowej. W przeciwnym wypadku, pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł.

Diagnostyka i serwis - Pogotowie akumulatorowe Kraków

W ramach usług, które prowadzi nasz serwis samochodowy Kraków, wykonujemy też sprawdzanie stanu akumulatora. Zmierzymy aktualny stan Twojego akumulatora – poziom naładowania, sprawność oraz ładowanie w Twoim samochodzie. Akumulatory wymieniamy na miejscu, w terenie lub u klienta. Sprawdzamy też stan bezpieczników w pojeździe i wymieniamy te przepalone.

Tylko nowe i markowe akumulatory Kraków

Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Mamy do dyspozycji akumulatory do wielu samochodów osobowych – europejskich, amerykańskich i azjatyckich. A także pojazdów ciężarowych, autobusów, urządzeń rolniczych, specjalistycznych czy budowlanych oraz jednośladów, łodzi i kamperów. Naszym klientom oferujemy wyłącznie nowe akumulatory. Wśród nich zaś wybierać możesz pomiędzy różnymi modelami. Na akumulatory udzielamy 2 lata gwarancji. Proponujemy atrakcyjne ceny.
Call Now ButtonZadzwoń !