Transport międzynarodowy Kraków | Transport aut za granicę

Transport międzynarodowy Kraków

Wykonujemy transport międzynarodowy pojazdów Kraków. Wystarczy, że zlecisz nam przewiezienie Twojego samochodu z innego kraju lub zawiezienie go tam, a my zajmiemy się wszystkim. Działamy na terenie całej Europy. Zlecenia wykonujemy szybko, profesjonalnie i bezpiecznie. Mamy w tym doświadczenie. Oferujemy atrakcyjne ceny

Odpowiedni sprzęt i doświadczenie - Transport międzynarodowy Kraków


Dysponujemy imponująca flotą lawet oraz lor. Nasze samochody są pojemne i pozwalają przewieźć dla Ciebie dowolną ilość różnego rodzaju pojazdów – samochody osobowe, dostawcze, maszyny budowlane czy pojazdy transportu publicznego. Oferujemy transport zagraniczny także samochodów zabytkowych i premium – w takim wypadku stosujemy transport wewnątrz-ciężarówkowy. W razie potrzeby – możemy dostarczyć samochód wprost do warsztatu. Nasi mechanicy zajmą się serwisem, ewentualną wymianą podzespołów i ich montażem. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji. Stosujemy odpowiednie zabezpieczenia, a także w razie potrzeby transport wewnątrz-ciężarówkowy. Powierzone nam kampery i przyczepy kempingowe objęte są wykupionym przez nas ubezpieczeniem OC. Prowadzimy nie tylko transport przyczep kempingowych Kraków czy kamperów, ale także samochodów osobowych, dostawczych, wózków widłowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

Kompetentny zespół kierowców - Transport międzynarodowy


Nasze usługi są tak dobre dzięki pracy naszych kierowców. Posiadają doświadczenie w transporcie zagranicznym, mają wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty. Znają zagraniczną specyfikę, tamtejsze prawo i trasy. Potrafią rozmawiać w językach obcych i rzetelnie wypełnić wymaganą dokumentację. W każdej chwili możesz skontaktować się z kierowcą, który przewozi Twoje pojazdy.

Partnerskie relacje i poważne podejście do sprawy


Swoją ofertę kierujemy do tych, którzy wolą transport lądowy od morskiego czy lotniczego. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale także:
✅ komisy samochodowe,
✅ firmy spedycyjne,
✅ fabryki,
✅ wypożyczalnie,
✅ dealerów i brokerów.
Rozumiemy potrzeby swoich klientów i szanujemy ich czas. Jesteśmy dyspozycyjni – możesz zamówić u nas transport międzynarodowy 24/7. Dzięki wewnętrznej organizacji opartej na systemie elektronicznym, zlecenia odbieramy szybko i dobieramy optymalną trasę. Załatwiamy formalności (kwestie celne, listy przewozowe itp.). Terminowo dostarczamy pojazdy pod wskazany adres. Za pomocą systemu GPS na bieżąco możesz monitorować położenie Twoich pojazdów.

Bezpieczeństwo samochodów w transporcie zagranicznym


Transport międzynarodowy Kraków to wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Nie musisz martwić się o pojazdy – są objęte ubezpieczeniem oraz odpowiednio przez nas zabezpieczone. Musimy tylko wcześniej wiedzieć, ile pojazdów chcesz przetransportować, w jakim są stanie i czy mają zamontowane koła – wtedy dobierana jest odpowiednia laweta Kraków i niezwłocznie jedziemy w drogę. W przypadku cennych samochodów zabytkowych lub typu premium, stosujemy dodatkowe środki ostrożności. Nie ma mowy, aby samochodom zdarzyły się uszkodzenia mechaniczne lub pod wpływem czynników atmosferycznych. Zawsze przeprowadzamy inspekcję przed załadunkiem i po rozładowaniu pojazdów.

Call Now ButtonZadzwoń !