Laweta Pomoc Drogowa Nowa Huta - Holowanie

Laweta, pomoc drogowa, holowanie Nowa Huta

W Auto Centrum Widok wykonujemy kompleksowo usługi związane z pomocą drogową, holowaniem, transportem, diagnostyką i naprawą samochodów osobowych oraz innych pojazdów. Działamy na terenie Nowej Huty, Krakowa i okolic, a w przypadku niektórych usług także na terenie całej Polski i Europy. Oferujemy atrakcyjne ceny, partnerską współpracę, dyspozycyjność i wysoką jakość usług.

Pomoc drogowa Nowa Huta 24/7e


Jeśli przydarzy Ci się stłuczka, usterka albo zabraknie Ci paliwa podczas podróży, możesz się do nas zwrócić. Zgłoszenia odbieramy w trybie 24/7 – także w nocy, w święta i w weekendy. Wystarczy, że dasz nam znać i podasz lokalizację, my niezwłocznie wyślemy specjalistów na miejsce. W zależności do sytuacji, zajmiemy się usterką, wymienimy części na nowe i usuniemy pojazd z jezdni. W razie potrzeby od razu odholujemy go do naszego warsztatu, gdzie za pomocą wysokiej jakości sprzętu, dokonamy niezbędnych napraw.

Holowanie Nowa Huta – szybko i bezproblemowo


Jeśli potrzebujesz holowania Nowa huta – możesz na nas liczyć. Również całodobowo zajmujemy się holowaniem unieruchomionych pojazdów. Odwieziemy Twoje auto do warsztatu, do domu, do pracy lub w inne wskazane przez Ciebie miejsce. Mamy odpowiednie pojazdy i narzędzia oraz doświadczonych kierowców. Pomożemy też przy załatwieniu formalności w relacji z ubezpieczycielem. Dostarczymy niezbędnej dokumentacji – protokoły załadunku, holowania itp. Działamy szybko i sprawnie.

Laweta Kraków Nowa Huta – po wypadku i transport pojazdów


Dysponujemy dużą flotą lawet i lor. Możemy przetransportować Twoje pojazdy w dowolnej ilości i w różnych okolicznościach. Twój samochód uległ wypadkowi, został unieruchomiony albo po prostu chcesz zamówić transport samochodów, to zadanie dla nas. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia. Nasi kierowcy znają się na swojej robocie – dobrze czują się na drodze, znają trasy i wiedzą, jak najszybciej przewieźć Twój samochód. Prowadzimy zarówno krajowy jak i międzynarodowy transport samochodów. A także innych pojazdów – samochodów dostawczych, kamperów, wózków widłowych, maszyn rolniczych i budowlanych. Mamy doświadczenie, sprzęt i kompetentnych ludzi.

Mobilny serwis - Pomoc drogowa Nowa Huta


Prowadzimy także kompleksowy serwis samochodowy. Mamy własne warsztaty i wykwalifikowanych mechaników. Naprawiamy wszystkie samochody osobowe, także te zabytkowe i marek premium – mamy stałe dostawy nowych części z USA. Jeśli potrzebujesz, możesz też zamówić u nas mobilny serwis samochodowy Kraków z dojazdem do klienta. W tym wariancie nie musisz fatygować się ze swoim autkiem do nas w Nowej Hucie lub Krakowie, lecz to my dotrzemy do Ciebie. Bierzemy ze sobą sprzęt, części zamienne i dokonujemy naprawy na miejscu. Możesz też skorzystać z opcji door to door – zajmujemy się wtedy dosłownie wszystkim. Odbieramy Twój pojazd, naprawiamy u siebie w warsztacie i odstawiamy go z powrotem pod wskazany adres.
Call Now ButtonZadzwoń !