Mobilny serwis samochodowy Kraków | autocentrumwidok.pl

Mobilny serwis samochodowy Kraków

Bywają sytuacje, w których to mechanik musi pofatygować się do klienta. Proza życia niesie wiele takich sytuacji – stanąłeś w szczerym polu, coś się zepsuło, odpadło i autko nie chce ruszyć. Nie ma problemu – prowadzimy mobilny serwis samochodowy Kraków, w którym to my jedziemy do Ciebie, a nie Ty do nas.

Jak działa mobilny serwis samochodowy Kraków?


Wykonujemy diagnostykę i naprawę samochodów z dojazdem do klienta. Oznacza to, że nie musisz dostarczać samochodu do naszego warsztatu (choć oczywiście w każdej chwili możesz), lecz to my dotrzemy do Ciebie ze sprzętem naprawczym. Nasi specjaliści pojawią się we wskazanym miejscu i zbadają, na czym polega usterka oraz dokonają możliwych w warunkach polowych napraw. Zabierzemy ze sobą potrzebne narzędzia i podzespoły do wymiany. Wszystko odbywa się automatycznie, sprawnie a Ty nie musisz się nigdzie ruszać ze swoim samochodem. Zwłaszcza że nie zawsze jest to przecież możliwe. Bywają sytuację, w których wzywanie lawety czy holowanie byłoby zbyt inwazyjne. Mobilnie naprawiamy także inne pojazdy – samochody dostawcze, jednoślady, autobusy, maszyny rolnicze czy budowlane, a nawet wózki widłowe.

Kiedy warto wezwać mobilny serwis samochodowy?


Mobilny serwis samochodowy Kraków to rozwiązanie, po które warto sięgnąć m.in. gdy:
dojdzie do usterki na drodze,
◾ zabraknie Ci paliwa lub zaszła pomyłka przy tankowaniu,
◾ auto po prostu stanęło,
◾ spieszysz się do pracy lub na uczelnie, a samochód nie chce zapalić,
◾ jesteś w podróży, daleko od domu,
◾ padł Ci GPS a Ty nie za bardzo orientujesz się w okolicy,
lub z jakiegokolwiek innego powodu jest Ci wygodnie zamówić mobilny serwis samochodowy.
Rozumiemy, że takie sytuacje się zdarzają i jesteśmy na nie przygotowani. Działamy w trybie 24/7 – możesz nas wezwać w nocy, w weekendy i święta. Niezwłocznie pojawimy się na miejscu i zajmiemy się Twoim samochodem. Stawiamy na uczciwe warunki – jeszcze przed rozpoczęciem usługi przedstawiamy Ci naszą diagnozę i szacujemy, ile wyniesie koszt naprawy. Wskażemy też, które z usług może pokryć Twoja polisa. Przekażemy Ci wszystkie niezbędne dokumenty – protokół przyjęcia pojazdu, protokół holowania (w przypadku door to door) czy egzemplarze gwarancji na części.

Serwis mobilny samochodowy Kraków w trybie door to door


Nasz mechanik Kraków Bronowice pracuje także w trybie door to door. Co to oznacza? To jeszcze większa wygoda dla Ciebie. Nasi ludzie podjadą pod Twój dom lub miejsce pracy i odbiorą samochód. Sami zawieziemy go do naszego warsztatu, gdzie zajmiemy się usterkami. Gdy pojazd będzie gotowy, nie musisz go osobiście odbierać – po prostu zwrócimy go pod wskazany adres. Wszystkim się zajmiemy, a Ty w tym czasie możesz zajmować się swoimi sprawami. Mobilny serwis samochodowy Kraków to usługa wygodna, szybka i profesjonalnie wykonana. Niezależnie, czy usterka jest poważna czy błaha – możesz na nas liczyć.
Call Now ButtonZadzwoń !