Transport kamperów Kraków | Transport Camper

Transport kamperów Kraków

Kemping to świetna sprawa – wybierasz się w dowolne miejsce, a na miejscu masz mini kuchnię, łazienkę i miejsce na nocleg. Przyczepy kempingowe jak i kampery to jednak spore pojazdy i ich transport lepiej czasem zlecić profesjonalistom.

Transport przyczep kempingowych i kamperów Kraków


Wykonujemy transport kamperów i przyczep kempingowych. Dysponujemy odpowiednią flotą lawet i lor oraz zespołem doświadczonych i kompetentnych kierowców. Możemy przewieźć dowolną ilość tego typu pojazdów. Kiedy warto z tego skorzystać?
✔️ Kupiłeś kamper lub przyczepę kempingową 200, 300, 1000 km od Twojego domu. Samodzielna podróż jest kosztowna, ryzykowna i kłopotliwa. Lepiej zostawić to nam.
✔️ Prowadzisz firmę turystyczną lub prowadzisz wynajem przyczep kempingowych i właśnie zakupiłeś spory tabor. Transport przyczep kempingowych na lawecie to najlepszy pomysł.
✔️ Wybierasz się na dłuższy urlop za granicę albo właśnie wracasz do kraju z kamperem i nie chcesz jeździć „na dwa auta” – my zrobimy to szybko i bez Twojej fatygi.

Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji. Stosujemy odpowiednie zabezpieczenia, a także w razie potrzeby transport wewnątrz-ciężarówkowy. Powierzone nam kampery i przyczepy kempingowe objęte są wykupionym przez nas ubezpieczeniem OC. Prowadzimy nie tylko transport przyczep kempingowych Kraków czy kamperów, ale także samochodów osobowych, dostawczych, wózków widłowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

Profesjonalizm, sprawność, terminowość – transport kamperów Kraków


Działamy w trybie 24/7, nie tylko na terenie Krakowa i okolic, ale wszędzie w Polsce. Oferujemy atrakcyjne ceny, partnerskie podejście oraz profesjonalizm. Jeszcze przed realizacją usługi przedstawiamy Ci kosztorys, byś mógł na spokojnie zdecydować. Od przyjęcia zgłoszenia, wszystkim się zajmujemy – pracujemy w oparciu o system elektronicznej i nasz dyspozytor niezwłocznie kogoś wysyła po Twój kamper. Musimy tylko znać podstawy techniczne (np. czy przyczepa jest jednoosiowa czy dwuosiowa) oraz ile pojazdów chcesz przewieźć. To pozwala dobrać nam sposób zabezpieczeń i procedury transportowe. Zawsze przeprowadzamy inspekcję załadunku i rozładunku. Twój kamper i przyczepy kempingowe, pod naszą opieką, są bezpieczne.

Transport przyczep kempingowych i kamperów za granicę


Działamy nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Możemy przetransportować Twój kamper Kraków z każdego kraju Europy. Mamy doświadczenie w tego typu usługach – prowadzimy wszak kompleksowy transport międzynarodowy Kraków. Mamy we flocie takie lawety, które świetnie sprawdzają się w dalekich transportach. Nasi kierowcy są kompetentni i profesjonalni – znają trasy, znają zagraniczne prawo, załatwią za Ciebie wszystkie formalności i wypełnią prawidłowo dokumentację (listy przewozowe, kwestie celne itp.). Dzięki systemowi elektronicznemu i GPS masz w każdej chwili dostęp do wiedzy, gdzie znajduje się Twój kamper. Masz też stały kontakt z kierowcą.

Call Now ButtonZadzwoń !