Mechanika pojazdowa Kraków - Mechanik Kraków Bronowice

Mechanika pojazdowa Kraków

Prowadzimy kompleksowy serwis pojazdów. Nie tylko aut, ale też i innych maszyn. Mamy doświadczony zespół, sprzęt, umiejętności i atesty. Sprawdź, jak wygląda u nas mechanika pojazdowa Kraków.

Wymiany warsztatowe – mechanik Kraków Bronowice


Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu elektromechaniki pojazdowej. U nas otrzymasz wszystkie podstawowe i rozszerzone usługi z zakresu mechaniki pojazdowej Kraków.

Najczęściej klienci zgłaszają się do nas, by wymienić:
▶ części układu kierowniczego i wydechowego,
▶ klocki i szczęki hamulcowe,
▶ płyny chłodzące,
▶ świecie zapłonowe i żarowe,
▶ filtry,
▶ olej silnikowy i przekładniowy,
▶ pasek rozrząd,
▶ tarcze bębny hamulcowe,
▶ elementy zawieszenia.

Zajmujemy się też poważniejszymi usterkami – wymieniamy podzespoły lub naprawiamy te, które jeszcze mogą podziałać. Zawsze dobieramy najbardziej optymalne rozwiązania, a z naszego warsztatu wyjeżdżają zawsze sprawne i przetestowane pojazdy. Naprawiamy nie tylko samochody osobowe – także te dostawcze, przemysłowe, maszyny budowlane, jednoślady czy wózki widłowe. Naprawiamy auta europejskie, azjatyckie i amerykańskie marek premium. Dysponujemy oryginalnymi, nowymi częściami.

Wymiana opon i wulkanizacja - Mechanika pojazdowa Kraków

Niezwykle ważne jest zadbanie o opony – te z czasem ulegają deformacji czy nawet uszkodzeniu. Objawami tego jest charakterystyczne piszczenie podczas skrętów, widoczne zużycie bieżnika jak i zauważalne niskie ciśnienie. U nas zajmujemy się także kołami i oponami pojazdów. Okresowa naprawa, wymiana opon, możliwość zakupu ogumienia jak i pozostałe usługi wulkanizacyjne. Mamy odpowiedni sprzęt i chłodnicze, wentylowane pomieszczenia, w których mogą przechowywane być opony.

Okresowe przeglądy, instalacje LPG – mechanik Kraków

U nas możesz wykonać wymagane prawem okresowe przeglądy swoich pojazdów – nasz mechanik Kraków ma też uprawnienia diagnosty. Za pomocą technologii komputerowej możemy wykazać niedostrzegalne gołym okiem uszkodzenia i zagrożenia dla bezpieczeństwa jazdy. Na życzenie klienta montujemy także instalację LPG – dla tych, którzy wolą jeździć „na gazie”. Sprawdzamy jakość i rodzaj silnika oraz wprowadzamy dodatkowe modyfikacje. Prowadzimy też serwis samych instalacji LPG – przegląd eksploatacyjny, regulacja instalacji, wymiana zbiornika LPG czy naprawa elementów układu gazowego. .

Oczyszczanie klimatyzacji - Mechanik Kraków

U nas możesz też wymienić lub naprawić klimatyzację w samochodzie. To wbrew pozorom istotny element wyposażenia, gdyż zapobiega pojawianiu się szkodliwych dla zdrowia pleśni czy grzybów. Zajmujemy się napełnieniem klimatyzacji czynnikiem chłodzącym, oczyszczaniem (ozonowaniem) , wymianą podzespołów. Więcej o tym przeczytasz w zakładce serwis klimatyzacji Kraków.

Z lawety wprost do warsztatu

Prowadzimy także usługi transportu, holowania i lawetowania uszkodzonych pojazdów, np. po wypadku. Możemy zapewnić Ci bezpieczny transport samochodu do naszego warsztatu i od razu zająć się usterką. Działamy na terenie Krakowa, kraju jak i w całej Europie. Zgłoszenia przyjmujemy w trybie 24/7.
Call Now ButtonZadzwoń !