O nas - Autocentrum Widok | Kraków
parallax background
O NAS - AUTOCENTRUM WIDOK

Autocentrum Widok

Firma AUTO CENTRUM WIDOK KRAKÓW istnieje od 2003 roku. Podstawowym filarem działalności jest krajowy i międzynarodowy transport wszelkiego rodzaju pojazdów. Tabor, którym dysponujemy, pozwala do każdego zlecenia podchodzić w sposób indywidualny. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy jak przeprowadzić transport szybko i bezpiecznie. W tej dziedzinie naprawdę jesteśmy godni zaufania.
Ponadto specjalizujemy się w usługach całodobowej pomocy drogowej. W ofercie znajdziesz także profesjonalny serwis samochodowy. Posiadamy części zamienne do samochodów japońskich i amerykańskich oraz prowadzimy serwis aut pochodzących z USA. U nas możesz także wypożyczyć busa lub auto zastępcze. Zdajemy sobie sprawę, że bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze. Kładziemy nacisk na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. Chcemy być dla klientów przede wszystkim solidnym partnerem. U nas możecie Państwo liczyć na miłą obsługę i krótki czas realizacji zlecenia. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług AUTO CENTRUM WIDOK KRAKÓW.

Poznaj opinie naszych klientów w Google:

Działamy nie tylko w Krakowie

Oferujemy usługi na terenie Krakowa, jego okolic, ale również całej Polski. Zadzwoń do nas, a z pewnością zaplanujemy i wykonamy usługę transportową.

Kompleksowa obsługa klienta

Kontakt z klientem i płynny przepływ informacji jest ważny dla sprawnego procesu. Zapraszamy wszystkie osoby, które cenią sobie dialog i miłą atmosferę.

Szybkość usług

Działamy sprawnie. Możesz być pewien, że wykonamy swoją usługę w umówionym terminie. Posiadamy wysokie i skuteczne standardy pracy.
Call Now ButtonZadzwoń !