Transport wózka widłowego Kraków | Transport Autocentrumwidok

Transport wózka widłowego Kraków

Zakupiłeś wózki widłowe i potrzebujesz je przetransportować do swojej firmy? A może właśnie się zepsuł i potrzebujesz zawieźć je do serwisu? Możemy to dla Ciebie zrobić. Wykonujemy transport wózka widłowego – Kraków, okolice, a także dalsze rewiry. Mamy odpowiednio wyposażone pojazdy, uprawnionych i doświadczonych kierowców. Wykonujemy zlecenia szybko, terminowo i profesjonalnie. To jednak nie wszystko.

Usługa transportu wózków widłowych Kraków


Choć wózki widłowe są urządzeniami mobilnymi, nie można nimi legalnie jeździć po polskich drogach. Muszą być przewożone, a ich konstrukcja sprawia, że musi odbywać się to za pomocą specjalistycznego pojazdu. Dysponujemy takimi lawetami i pojazdami z naczepami. Te wyposażone są we wciągarki, przez co wózki widłowe łatwo się na nich umieszcza i przewozi. Wózki widłowe są stabilnie umocowane do lawety, unieruchamiane są koła, przez co nie ma ryzyka, że zjadą podczas jazdy. Na czas transportu opuszczamy karetki wideł i wideł do palet. Nasz doświadczony i posiadający wszystkie potrzebne uprawnienia zespół kierowców ma doświadczenie w transporcie wózków widłowych. Wszystko to razem wzięte powoduje, że nasze usługi wykonujemy profesjonalnie, szybko i bezpiecznie dla sprzętu.

Transportu wózków widłowych Kraków - Dlaczego warto?


Swoją ofertę kierujemy głównie do właścicieli firm budowlanych, przemysłowych, handlowych, logistycznych czy spedycyjnych – właśnie tam najczęściej używa się wózków widłowych. Dlaczego warto zdecydować się na usługę transport wózka widłowego Kraków?.

✔️ szybko i bezpiecznie przewieziemy Twoje wózki widłowe pod wskazany adres,
✔️ przetransportujemy je przy użyciu profesjonalnego sprzętu,
✔️ odpowiednio je zabezpieczymy – będzie stabilnie przymocowany do naczepy i unieruchomiony,
✔️ nasi kierowcy posiadają uprawnienia UDT, czyli pozwalające na transport wózków widłowych oraz innych urządzeń przemysłowych,
✔️ to najprostszy sposób, aby przewieźć wózki widłowe – sam, bez odpowiedniego sprzętu tego nie zrobisz,
✔️ pomożemy w sytuacjach awaryjnych, kiedy wózki widłowe się zepsuły lub wymagają wymiany niektórych mechanizmów i podzespołów.
✔️ mamy ubezpieczenie OC

Nasze usługi dostępne są w trybie 24/7, także weekendy i święta. Wystarczy, że dasz nam znać, a nasi ludzie zajmą się Twoją sprawą.

Konserwacja i serwis wózków widłowych Kraków


Nasza firma to nie tylko transport wózków widłowych Kraków, ale także ich serwis i konserwacja. Możemy zatem nie tylko przewozić wózki widłowe, ale także przetransportować je do naszego serwisu, w którym przyjrzymy się usterkom i naprawimy je. Prowadzimy mobilny serwis – to znaczy, że na życzenie klienta nasz zespół pojawia się ze sprzętem w jego firmie i tam dokonuje przeglądu i naprawy wózków widłowych. Decydując się na nasze usługi otrzymujesz kompleksową obsługę Twoich wózków widłowych – transportujemy, naprawiamy, konserwujemy. To oszczędność czasu, tak ważnego w prowadzeniu biznesu.

Transport urządzeń przemysłowych Kraków


Na życzenie klienta możemy przetransportować nie tylko wózki widłowe, ale także:
-maszyny budowlane,
-walce,
-koparko – ładowarki,
traktory.
Jeśli potrzebujesz takich usług, daj nam znać! Ustalimy termin, lokalizację oraz zakres wykonywanej usługi.
Call Now ButtonZadzwoń !