Transport samochodów Kraków | Transport aut w Krakowie

Transport samochodów Kraków

Potrzebujesz przetransportować większą ilość samochodów? A może Twój samochód jest unieruchomiony i potrzebujesz, aby go bezpiecznie zawieźć do mechanika? Nasza firma oferuje profesjonalny transport samochodów – Kraków, okolice lub cały kraj a nawet zagranica. Mamy w tym doświadczenie.


Dysponujemy flotą, doświadczeniem i zespołem uprawnionych kierowców

Nasze usługi to bezpieczeństwo i sprawność realizacji. Jest tak dlatego, że:

✔️ dysponujemy sporą flotą lor oraz lawet,,
✔️ mamy świetny zespół kierowców z uprawnieniam,
✔️ możemy przetransportować dowolną ilość pojazdów,
✔️ bazujemy na najnowszych rozwiązaniach spedycyjnych – system informatyczny i komunikacja,
✔️ dzięki GPS masz stałą wiedzę o tym, gdzie znajdują się Twoje samochody,
✔️ załatwiamy za Ciebie formalności, kwestie odprawy czy list przewozowy CRM,,
✔️ mamy dopracowaną spedycję i organizację wewnętrzną.,


Przewozimy samochody osobowe, w tym używane, dostawcze oraz busy i autobusy. Wystarczy, że podasz nam lokalizację, ilość i rodzaj pojazdów oraz to, czy są one w całości czy np. mają zdemontowane koła. To pomoże nam w doborze rodzaju transportu. Wszystkim się zajmiemy, a Ty nie musisz się martwić. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Oczywiście mamy w ofercie także Holowanie Kraków, podobnie jak transport innego rodzaju pojazdów – wózków widłowych, kamperów, motocykli, przyczep kempingowych czy maszyn budowlanych.

Transport samochodów Kraków wprost do serwisu

Prowadzimy serwis samochodowy. Na życzenie klienta możemy przetransportować uszkodzony samochód bezpośrednio do warsztatu. Wystarczy, że zlecisz nam transport a my zajmiemy się w pakiecie także naprawą i montażem lub wymianą potrzebnych części.

Transport pojazdów zabytkowych i premium Kraków

Mamy też coś dla bardziej wymagających klientów. Możesz zlecić nam transport bardziej cennych okazów – samochodów zabytkowych i tych z marek premium. Wiemy, że transport takich samochodów wymaga szczególnych środków ostrożności. Stosujemy odpowiedni sprzęt oraz materiały zabezpieczające. Twoim cennym samochodom nie grożą żadne uszkodzenia mechaniczne ani warunki atmosferyczne. Mamy opracowane specjalne procedury załadunku, transportu i rozładunku takich pojazdów. Dzięki temu całe przedsięwzięcie przebiega sprawnie i bezpiecznie.

Krajowy i międzynarodowy transport samochodów Kraków

Wykonujemy transport samochodów na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Na życzenie klienta przewieziemy pojazdy z terenu całej Europy. Mamy nowoczesną i sprawną flotę, która daje gwarancję szybkości wykonania transportu. Nasz zespół fachowców posiada wszystkie wymagane licencje i certyfikaty, a do tego jest doświadczony w transporcie międzynarodowym. Znają języki obce oraz zagraniczne prawo. Dla nas transport samochodów to nie pierwszyzna - znamy specyfikę tego typu zleceń, a każde traktujemy równie poważnie. Niezależnie, czy potrzebujesz zwykły krajowy transport samochodów czy też ten międzynarodowy lub samochodów zabytkowych i premium – daj nam znać. Wszystko zaplanujemy i zorganizujemy, a samochody dostarczymy terminowo i bezpiecznie pod wskazany adres.
Call Now ButtonZadzwoń !