Serwis samochodowy Kraków | Warsztat samochodowy

Serwis samochodowy Kraków

Wykonujemy też usługi z zakresu mechanika pojazdowa Kraków. Do sprawy podchodzimy dość kompleksowo, gdyż u nas możesz uzyskać naprawę wszelkich popularnych usterek samochodów osobowych, ale też i innych pojazdów. Wymieniamy części układu kierowniczego, klocki hamulcowe, filtry, świece, płyny chłodzące, elementy zawieszenia i karoserii. Zawsze na stanie mamy nowe, oryginalne części i to właśnie je oferujemy klientom podczas wymiany. Nasi mechanicy są doświadczeni i znają specyfikę poszczególnych marek pojazdów. Naprawiamy wszak nie tylko osobówki, ale także samochody dostawcze, maszyny budowlane i rolnicze czy wózki widłowe.

Serwis samochodów zabytkowych i premium Kraków


Podobnie jak potrafimy profesjonalnie obejść się z samochodami wiekowymi, o statusie zabytkowym i tych z marek premium. Wiemy, że w ich przypadku ważna jest dbałość o szczegóły i znajomość specyficznych rozwiązań technologicznych. Dbamy o zachowanie estetyki i nie ingerujemy w strukturę pojazdu. Posiadamy stosowne uprawnienia i certyfikaty.

Mobilny serwis samochodowy Kraków


Nasze usługi serwisowe wykonujemy także z dojazdem do klienta. Możemy pojawić się w dowolny miejscu – u Ciebie w domu, w pracy, w garażu lub na środku drogi i naprawić usterkę, która Ci się przytrafiła. Bierzemy ze sobą sprzęt i fachowców idealnie przygotowanych do danej sytuacji. Ty nie musisz się nigdzie ruszać – to my pojawimy się u Ciebie.

Holowanie + serwis samochodowy Kraków


Jeśli Twój pojazd uległ wypadkowi lub został w jakikolwiek sposób unieruchomiony, możemy zająć się sprawą całościowo. Nie tylko odholujemy Twój pojazd, ale od razu zawieziemy go do naszego warsztatu. Tam nasi specjaliści zajmą się niezbędną naprawą czy wymianą. Wszystko w ramach jednej usługi i jednej opłaty. Jeszcze wygodniejsza jest forma door to door – pojawiamy się, odbieramy pojazd, naprawiamy u siebie i odstawiamy go z powrotem. Ty oszczędzasz czas i nerwy. Działamy w trybie 24/7 – także w weekendy i święta.

Elektromechanik Kraków


Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu elektromechaniki pojazdowej. Nasz zespół specjalistów w tej dziedzinie do każdego wyzwania podchodzi z zaangażowaniem i pasją. Zwykle to właśnie są cechy, które prowadzą do sukcesu. Zacięcie naszych pracowników i doskonałe zaplecze warsztatowe pozwala szybko zdiagnozować i usunąć każdą usterkę w zakresie elektromechaniki samochodowej.

Wulkanizacja - serwis samochodowy Kraków


W naszym warsztacie wulkanizacji opon znajdziesz maszyny, narzędzia i znakomitych fachowców, którzy pomogą Ci gdy ”złapałeś gumę”oraz masz wątpliwości, czy Twoje opony nadają się do dalszej jazdy, trzeba je wymienić na nowe lub naprawić. Zależy nam na bezpieczeństwie jazdy i w tej kwestii przykładamy najwyższą wagę do jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli zależy Ci na szybkiej wymianie lub naprawie koła , to dobrze trafiłeś. Zrobimy wszystko aby znaleźć rozwiązanie.

Serwis aut USA< Kraków


Jedną z gałęzi naszej działalności jest serwisowanie samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem oraz wiedzą, które pozwalają nam na kompleksową obsługę samochodów amerykańskich marek takich jak: Ford, Lincoln, Jeep, Chrysler, Dodge, GMC, Chevrolet, Pontiac, Buick, Oldsmobile, Hummer x, Cadillac.
W naszej ofercie znajdziesz między innymi części zamienne do aut amerykańskich, możliwość ich naprawy, diagnostyki komputerowej i zrobienia przeglądu technicznego.
Call Now ButtonZadzwoń !